KATEGORİLER

Sepetim (0 Ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Teslimat & İade

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 14 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat Kargo (0850 202 0202) veya PTT (444 17 88) ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Giyiver.com anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Sürat Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz veya PTT Kargoya ait 13 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

    -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

İade Adresi: Giyiver Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi - Maltepe Mah. Eski çırpıcı yolu sokak Merter Meridyen İşmerkezi Giriş kat no:7 Zeytinburnu/ İstanbul

Elime ulaşan ürün için beden/numara değişimi yapabilir miyim?

Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoklu olmasından dolayı değişim yapılamamaktadır. İade koşulları doğrultusunda ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade süreci başlatılacaktır.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Giyiver.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde, maalesef herhangi bir değişim yapma şansımız bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için; info@giyiver.com adresine mail atabilir ya da 0850 340 33 44 numaralı telefonda destek alabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@giyiver.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Siparişleri birleştirebiliyor muyum?

Giyiver.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 340 33 44 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@giyiver.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.