KATEGORİLER

Sepetim (0 Ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Teslimat & İade

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 14 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

-İade edeceğiniz ürünü, faturanız üzerinde bulunan "İade/Değişim Formu" bölümünü doldurarak, paketin hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte her hangi bir Aras Kargo şubesine giderek "1323838011155 Megacenter Asilkar Lojistik" referans bilgisi ile iade/değişiminizi tarafımıza ulaştırabilirsiniz. 

  -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartı ile alışveriş yapmışsanız kredi kartınıza, kapıda ödeyerek alışveriş yapmışsanız adınıza olan banka hesap numarasına aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 

İade Adresi: Giyiver Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi - Tahtakale Mah. Yoluç Cad. No:34 Avcılar/İstanbul

Elime ulaşan ürün için beden/numara değişimi yapabilir miyim?

Değişim koşulları doğrultusunda ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde gerekli değişim yapılacaktır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketini arayarak değişim ürününüzü kapıdan aldırabilirsiniz. Fatura üzerindeki İade/Değişim bölümünü doldurarak faturayı da göndermeniz zorunludur. Daha detaylı bilgi için 0850 340 33 44 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Giyiver.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmanız gerektiği durumlarda 0549 744 06 73 whatsapp hattımızdan ya da 0850 340 33 44 numaralı telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@giyiver.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Siparişleri birleştirebiliyor muyum?

Giyiver.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 340 33 44 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@giyiver.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.